Aktualności - rok 2023

Jesienne spotkania z muzyką

Październik to miesiąc w którym uczniowie Szkoły Podstawowej w Mszczonowie spotkali się w Izbie Pamięci Rodziny Maklakiewiczów. Kamienica stanowi doskonałe tło do muzycznych spotkań, ponieważ jest miejscem pełnym historii, dźwięków i pasji.

Spotkania rozpoczynały się od podróży w czasie, podczas której uczniowie poznali historię Rodu Maklakiewiczów oraz zobaczyli instrumenty o bogatej historii: fisharmonię i pianino na których grywali członkowie rodu.

Kolejna część spotkania odbywała się w sali zajęć umuzykalniających, gdzie dzieci mogły poznać nowoczesne instrumenty, na których uczestnicy zajęć na co dzień rozwijają swoje umiejętności.

Ta część spotkania była prawdziwą muzyczną przygodą, podczas której dzieci eksperymentowały z dźwiękami na różnych instrumentach. Wśród nich były: perkusja, gitara, keyboard, dzwonki, elektryczne pianino oraz tamburyny i marakasy.

Zajęcia muzyczne w Izbie Pamięci to doskonała okazja do odkrywania swoich talentów oraz cenne doświadczenie, które może zainspirować młodych ludzi do rozwijania swoich artystycznych pasji muzycznych.

ak, GCI

  • Jesienne spotkania z muzyką
  • Jesienne spotkania z muzyką
  • Jesienne spotkania z muzyką
  • Jesienne spotkania z muzyką

wstecz